Brix Astra Nigra 
Ayrin Takavorakan

Click here to edit subtitle

                 C.I.E.  Ayrin  Takavorakan

 

          

 

                 C.I.E. - CHAMPION INTERNATIONAL D´EXPOSITION

                           JUNIORŠAMPIÓN SLOVENSKA

                      JUNIORŠAMPIÓN POLSKA

                      JUNIORŠAMPIÓN UKRAJINY

                      CRUFT´S QUALIFICATION 2009

                            2x CRUFT´S QUALIFICATION 2011

                      ŠAMPIÓN RUMUNSKA

                            ŠAMPIÓN UKRAJINY

                            ŠAMPIÓN BULHARSKA

                            BALKÁNSKY ŠAMPIÓN

                            ŠAMPIÓN POĽSKA

                       KLUBOVÝ ŠAMPIÓN SHK

                            ŠAMPIÓN SLOVENSKA

                            ŠAMPIÓN MONTE NEGRO (Šampión Čiernej Hory)

                            ŠAMPIÓN MOLDAVSKA

                            ŠAMPIÓN MACEDÓNSKA

                       ŠAMPIÓN GRUZÍNSKA

                             ŠAMPIÓN CHORVÁTSKA

                       ŠAMPIÓN SRBSKA

                             ŠAMPIÓN LITVY

                            GRAND ŠAMPIÓN UKRAJINY

                            II. GRAND ŠAMPIÓN UKRAJINY

                            GRAND ŠAMPIÓN BULHARSKA

                            GRAND ŠAMPIÓN MOLDAVSKA

                             SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPIÓN

                             GRAND ŠAMPIÓN MONTE NEGRO

                             GRAND ŠAMPIÓN RUMUNSKA

                      VÍŤAZ TRANSILVANIE

                      OBLASTNÝ  VÍŤAZ

                            VÍŤAZ SLOVENSKA 2009

                            EAST WINNER 2010

                       CENTRAL-EAST EUROPEAN WINNER 2010

                             ZAGREB WINNER 2010

                             VICTORY WINNER 2011

                             BEST OF QUEEN 2011

                            SUKA ROKA 2008 SHK  - 1. miesto

                            SUKA ROKA 2009 SHK  - 2. miesto

                            SUKA ROKA 2010 SHK - 2. miesto

         6 x VN1,  V1, 14 x CAJC,  9 x BEST JUNIOR,  8x r.CAC,  47x CAC,  

         24 x CACIB,  4 x r.CACIB,  12 x BOB

narodnená :  05.05.2007

zvod mladých : 27.04.2008, Bojnice

DBK A/A,  DLK 0/0 

Bonitačný kód:  5AL8R/AAC  - CHOVNÁ

-----------------------------------------------------------------

rodičia : 

otec :  OZI Las Ksiezniczek

.................. 

matka : CORINA zo Šarfie


Výsledky výstav :
trieda čestná -
  • 03.05.2014 - Klubová výstava SHK Dolný kubín - Stefan Damer (DE) -
  •                       V1, Víťaz triedy čestnej 
  • 24.07.2011 - CACIB Veľká Ida - Terézia Gargušová (Slovensko) - V2
trieda šampiónov -
  • 15.09.2013 - NVP Lučenec - Brankovic Anna (SRB) - V1
  • 14.09.2013 - CVP  Lučenec - Váczi-Balogh Zsuzsanna (H) - V1, CAC 
  • 08.09.2013 - Medzinár. výstava Romanian  Championship Targu Mures (Ru-
  •                       munsko) - Dinky S. Santos (Filipíny) - V1. C.A.C.L., r. CACIB
  • 07.09.2013 - Dracula Golden Trophy Targu Mures (Rumunsko) -  Espen 
  •                       Engh (Holandsko) - VD
  • 07.09.2013 - CAC Dracula dog show Targu Mures (Rumunsko) - Barbara
  •                       Mueller (Švajčiarsko) - V1. C.A.C.L.
  • 02.06.2013 - Derby Winner Show 2013 Nitra - MVDr. Gabriela Ridarčíková
  •                       /SK/ - V2, r.CAC 
  • 01.06.2013 - Grand Prix Slovakia 2013 Nitra - Jaroslav Matyaš /SK/ - V2,                           r.CAC
  • 31.05.2013 - CVP Senec - Štefan Šinko /SLO/ - V1, CAC, BOB
  • 09.03.2013 - XLI.  Krajowa wystawa psow rasowych Jaroslaw /PL/ - Malgor-
  •                       zata Halas /PL/ - V1, CWC, Víťaz /Najlepšia suka/, BOB
  • 02.02.2013 - VI. Medzinárodná výstava psov Rzeszow /PL/ - Andrzej Kot                            /PL/ - V1, CWC, CACIB, WINNER, BOB
  • 01.09.2012 - Špeciálna výstava Podskalie - Luděk Novák (CZ) - V2, r.CAC
  • 14.08.2011 - ZAKARPATIE-2011 (Užhorod, Ukrajina) - Boris Aleksandrov
  •                       (Ukrajina) - V1, CAC, CACIB
  • 13.08.2011 - Zhemchuzhina Karpat -2011 (Užhorod, Ukrajina) - Malgozata
  •                       Supronowicz (Poľsko) - V1, CAC, CACIB
  • 06.08.2011 - BALTIC WINNER 2011 (Druskininkai Litva ) - Stefan Šinko
  •                       (Slovinsko) - V1, CAC
  • 05.08.2011 - DRUSKININKAI CUP 2011 (Litva) - Peter van Montfoort 
  •                       (Holandsko) - V1, CAC, N (Winner),   CACIB, BOB
  • 22.05.2011 - XII. CACIB Subotica (Srbsko) - Evica Mišič (Srbsko) - V1, CAC,
  •                       CACIB
  • 05.03.2011 - Victory show 2011 (Bratislava) - MVDr. Gabriela Ridarčíková -
  •                       V1, CAC, VICTORY WINNER, BEST OF QUEEN
  •  21.11.2010 - CACIB Zagreb (Chorvátsko) - Beata Petkeviča (LAT) - V1, CAC,
  •                   CACIB, ZAGREB WINNER
  •  20.11.2010 - CACIB Zagreb (Chorvátsko) - Jean-Jaques Dupas (F) - V1,
  •                   CAC, CACIB, BOB, Cruft´s qualification 2011
  •  22.08.2010 - CACIB "Zakarpatie 201"0! - Užhorod (Ukrajina) - I. Seme-
  •                        nenko (UA) - V1, CAC, CACIB
  •  21.08.2010 - CACIB "Zhemchuzhina Karpat 2010" - Užhorod (Ukrajina)-
  •                        Zoya Oleynikova (UA) - V1, CAC, CACIB
  •  15.07.2010 - CAC Georgia(Albena, Bulharsko) - Viva Maria Soleckyj-Szpu-
  •                        nar (Poľsko) -V1, CAC, Best Female, BOB
  •  14.07.2010 - CACIB Albena II. (Bulharsko) - Ivan Dimitrov (Bulharsko) -
  •                       V1, CAC, r, CACIB
  •  13.07.2010 - CACIB Albena I (Bulharsko) - Viva Maria Soleckyj-Szpunar
  •                       (Poľsko) - V1, CAC, r. CACIB
  •  12.07.2010- CAC Macedonia (Albena ,Bulharsko) - Zooinjener Georgi
  •                       Hristozov (Bulharsko) - V1, CAC
  • 12.07.2010 - CAC Montenegro II. Albena (Bulharsko) - Mudreša Vasko
  •                       (Slovinsko) - V1, CAC, BOB
  • 12.07.2010 - CAC Montenegro I. Albena (Bulharsko) -  Nemanja Jovanovič 
  •                       (Srbsko) - V1, CAC, BOB,   
  • 23.05.2010 - "SPRING 2010" Molossian clun show Kišinev (Moldavsko) -
  •                        Severin Ghenadi (Ukraine) - V1, CAC
  • 23.05.2010 - "SPRING 2010"  CACIB Kišinev (Moldavsko) - Dimitrov Ivan (BG)
  •                        V1, CAC, CACIB, BOB
  •  22.05.2010 - "SPRING 2010" CAC MD Kišinev (Moldavsko) - Karel Hořák (CZ)
  •                         V1, CAC
  •  22.05.2010 - "SPRING 2010" CACIB Kišinev (Moldavsko) - Szczepanska-
  •                        Korpetta Joanna (PL) - V1, CAC, CACIB
  •  16.05.2010 - Springduodanube - stredno-východoeurópska výstava psov
  •                        Bratislava - MVDr. Gabriela Ridarčíková (SK) - V1, CAC,
  •                   CACIB, BOB, Central-East European Winner 2010
  •  15.05.2010 - Springduodanube - MVP Bratislava - Kupriyanova Oľga (RUS) -
  •                        V1, CAC, CACIB, CRUFT´S Qualification 2011
  •  24.04.2010 - Klubová výstava Bojnice - Gabriela Hoellbacher (A) -
  •                        V2, r. CAC
  •  21.02.2010 - MVP "EAST CUP" Prešov -Miroslav Václavík (CZ) - V1, CAC, 
  •                   CACIB, EAST WINNER 2010
  •  06.12.2009 - MVP Nitra Canis - Marek Lewandowski (PL) - V2, r. CAC
  •  05.12.2009 - MVP Nitra Canis - Zake Ligita (LT) - V1, CAC, CACIB
  •  10.10.2009 - FCI WDS Bratislava - Uwe Fisher (D) - V
  •  09.10.2009 - CVP Bratislava - Hans Bierwolf (A) - V1, CAC
  •  27.09.2009 - Národná výstava psov Prešov - MVDr. Gabriela Ridarčíková (SK), V1 ,CAC, Viťaz Slovenska, BOB
  •  23.08.2009 - ŠV SHK Lomnistá - Ing. Luděk Novák - V4
  •  16.08.2009 - MVP Bratislava "Duodanube" - Igor Mioč (KRO) - V2, r.CAC, r.CACIB
  •  15.08.2009 - MVP Bratislava "Duodanube" - Jaroslav Matyáš (SK) - V3
  •  09.08.2009 - CAC "Zakarpatye 2009" Užhorod, Ukrajina - Momcilovic (Bognic) Sanja (SRB) -V1, CAC, CACIB
  •  08.08.2009 - CACIB "Zhemchuzhina Karpat 2009" Užhorod, Ukrajina - Yuri Ovots (UA) - V1, CAC, CACIB, BOB
  • 22.07.2009 - CAC Monte Negro, Antoaneta Popantonova (BG) - V1,CAC
  •  12.07.2009 - Celoštátna výstava psov - Tibor Havelka (SK) -V1, CAC
  •  21.06.2009 - Oblastná výstava psov všetkých plemien Dvorianky - Tibor
  •                        Havelka (SK) - V1, Víťaz triedy, Oblastný víťaz
  •  13.06.2009 - II. Krajowa Wystawa Hovawartów Wroclaw Poľsko - Gabriela
  •                        Hollbacher (A) - V2
  •  07.06.2009 - MVP-Grand Prix Slovakia 2009 Nitra - Ingrid Mikulášová (Sk)
  •                        - V3
  •  31.05.2009 - XVIII. Podkarpacka wystawa psów rasowych Krosno, Poľsko-
  •                         Jadwiga Niciewicz (Pl) - V1, CWC    
  •  14.05.2009 -  CACIB Sofia Bulharsko -   Georgi Neftimov (BG) - V1, CAC, 
  •                     CACIB
  •  13.05.2009  - CACIB Sofia Bulharsko - Evgeniy  Erusalimskiy (Rusko) - V1,
  •                     CAC, CACIB  
  •  12.05.2009 - CACIB Sofia Bulharsko - Ivan Dimitrov (BG) - V1, CAC ,
  •                    CACIB     
  •  11.05.2009 - CACIB Sofia Bulharsko - Plamen Chuburov (BG) - V1, CAC,
  •                    CACIB    
  •  03.05.2009 - Celoštátna výstava psov Banská Bystrica - Piotr Król (Pl) -
  •                         V1, CAC    
  •  29.03.2009 - Národná výstava Nitra Canis - Gabriela Ridarčíková - V4

medzitrieda -

  •  25.04.2009 - Klubová výstava SHK Bojnice - Elizabeth Kapsh (A) - V4
  • 15.03.2009 XXXIII. krajowa wystawa psóv rasowych Jaroslaw Poľsko - Andrzej Kot - V1, CWC, najlepsza suka w rasie
  • 07.02.2009 II. miedzynarodowa wystawa psów rasowych Rzeszow Poľsko - Karl Reisinger (A) - V1, CWC, CACIB , najlepsza suka w rasie  
  •  18.10.2008 Dog Show Carpathian Cup Užhorod Ukrajina -Boris Aleksandrov UA -  V1, CAC
  • 04.10.2008 European Dog Show Budapešť - Ligita Zake EST - V2, r. CAC
  • 28.09.2008 CACIB ARAD Rumunsko -  V1, CAC, CACIB
  • 27.09.2008 CACIB ARAD Rumunsko -  V1, CAC, CACIB
  • 07.09.2008 Krajowa wystawa psów rasowych Przemyśl Poľsko - Marcin Sudol PL - V1, CAC, Najlepsza suka w rasie
  • 24.08.2008 ŠV Varín - Elena Škvařilová SK - V2, r. CAC

trieda mladých -

  • 17.08.2008  MVP Bratislava   E.Mach, CH               V1, CAJC
  • 16.08.2008  MVP Bratislava   G.Ridarčíková, SK       V1, CAJC
  • 10.08.2008 CAC Ľvov Ukrajina  -Banhidi Pálné HU,   V1,CAJC, Best junior
  • 09.08.2008 CACIB ĽVOV Ukrajina - Ing.Papp Lazslo HU - V1,CAJC,Best Junior
  • 27.07.2008 CACIB Split Chorvátsko - Santon Španiel. - V1,CAJC,Best Junior
  • 26.07.2008 CAC Split Chorvátsko - Mile Aleksoski MK -V1,CAJC,Best junior
  • 25.07.2008 CACIB Split Chorvátsko - Monique von Brempt B - VD
  • 24.07.2008 CAC Split Chorvátsko - Mary Sunde N  - VD
  • 20.07.2008 Národ. výst. Nowy Sacz Poľsko - Rogowska PL - V1,CAJC,Best junior
  • 13.07.2008 NVP Košice - Ridarčíková SK - V1, CAJC
  • 05.07.2008 CAC Užhorod Ukrajina - V1, CAJC, Best junior
  • 18.05.2008 Springduodanube Bratislava - Havelka SK - VD3
  • 17.05.2008 Springduodanube Bratislava - Gonzales - VD
  • 11.05.2008 NVP Krosno Poľsko - V1, CAJC
  • 04.05.2008 CVP Banská Bystrica - Adlt CZ - V1
  • 26.04.2008 CACIB Miškolc Maďarsko - Torok Janos HU -V1,CACJ, Best Junior
  • 20.04.2008 KV Bojnice - Sigrid Darting-Entennmann D - VD
  • 19.04.2008 OV Dvorianky - Mravik SK - V1,víťaz triedy
  • 30.03.2008 Nitracanis VP Nitra - Havelka SK - V1, CAJC
  • 29.03.2008 CACIB Katowice Poľsko - Gajewski Pl - V1,CAJC,Best junior, CRUFT´S KVALIFIKÁCIA 2009
  • 09.02.2008 CACIB Rzeszow Poľsko - V1, CAJC, Best junior

trieda dorastu - 

  •  18.11.2007  CACIB Kielce Poľsko - VN1, Best puppy

trieda šteniat -

  •  04.11.2007 MVP Nitra - VN
  •  15.09.2007 OVP Dvorianky - Havelka,SK - VN
  •  26.08.2007 ŠV Varín -Schellekens,NL  - VN2
  •  25.08.2007 CACIB Debrecen Maďarsko - Mravik, SK - VN
  • 19.08.2007 MVP.Duodanube Bratislava - Gajewski,PL -  VN
  • 18.08.2007 MVP-Duodanube Bratislava- Kazlanskaité- VN